Yükleniyor...

Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur Hemen Öğrenin

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur Hemen Öğrenin
17 Haziran 2020, 22:36 0 Yorum 197 Okuma

Web sitesi kurulumu hakkında hiçbir teknik bilgisi olmayan herkesin en çok merak ettiği soruların başında “web sitesi nasıl kurulur” sorusudur. Son zamanlarda firmalar hazrı web sitelerini tercih etmekte. Bizde bu makalemizde hiçbir bilgisi olmayan, daha önce hiç web sitesi kurmamış kişiler iiçin nasıl hazır web sitesi kurulur onu anlatacağız. Bu makale ile sizde hiç teknik bilgi bilmeden, bir başkasına ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi kurabileceksiniz. O zaman buyurun öğrenmeye geçelim.

Hazır Web Sitesi Nedir?

Kurumsal ya da bireysel web sitesi kurmak isteyen kişiler için kolaylık sağlayan bir web sitesi kurulum sistemidir. Sistem sayesinde web sitesi kurmak isteyen kişiler yüksek yazılım ücreti ödemelerine gerek kalmadan sitelerini oluşturabilirler. Bu sistem profesyonel bir sistem olup özel yazılımlarla aynı özelliklerdedir. Web sitenizin kurulumunu yapmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Hazır web sitesi alma sitelerinde sipariş verdikten sonra web siteniz otomatik olarak kurulur ve 10 dakika içinde kullanıma hazır hale gelir.

Hazır Web Sitesinin Faydaları Nelerdir?

  1. Hazır web siteleri standart olduğu için standart yazılımlar kullanır ve hiçbir kod bilgisi gerektirmez.
  2. Hazır web siteleri sürekli güncellenmektedir.
  3. Yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız
  4. Uzun süren web sitesi tasarlama işlemlerini yapmak zorunda kalmazsınız.
  5. Yeni bir yazılım ücretine ihtiyaç duymadan farklı bir temaya geçebilirsiniz.
  6. Web sitesi oluşturmak için uzun süre beklemenize gerek kalmaz ve siteniz 10 dakika içinde otomatik olarak kurulmuş olur.
  7. Kolay kullanımı sayesinde teknik bilgiye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.
  8. Hazır şablonlar oluşturulup kullanıcıya sunulmaktadır.

Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Eskiden hazır web sitesi kurmak bir hayli zor ve masraflıydı, teknolojinin gelişmesiyle her şey kolay hale geldi. Birçok kişi veya işletme web sitesi kurmanın zor ve maliyetli olduğu düşüncesiyle web site kurmaktan kaçarlar. Bundan 8-9 yıl önce bir web sitesi kurmak için yüksek maliyetlere katlanmamız ve teknik bilgilere sahip olmamız gerekiyordu. Günümüzde web sitesi kurmak hazır web site araçlarıyla çok kolay hale geldi. Bu işlemler bir sosyal medya hesabı açmak kadar kolaydır ve ayda 1$ gibi düşük maliyetlerle web sitesi kurabilirsiniz. Hazır web sitesi paketleri seçenekler halinde sunulur ve tercih ettiğiniz pakete hosting ve domain ücretleri de dahildir.

Hazır Web Paketlerinin Özellikleri

Modern Temalar: Web sitelerinizde kullanılmak üzere hazırlanmış son teknolojilerin kullanıldığı modern şablonlar bulunmaktadır. Site kurmak isteyen kişi veya kurum dilediği takdirde başka bir şablona ücretsiz geçiş sağlayabilir.

Mobil, Tablet Uyumlu Temalar: Web sitenizin tüm cihazlarda açılmasını sağlamak için tüm cihazlarla entegre sistemler kullanılmaktadır. Teknoloji takip edilerek site sürekli güncellenip yeni temalar eklenmektedir.

Büyük Fotoğraf Gösterimi: Siteye yüklediğiniz fotoğrafların kullanıcıların gözüne hoş gelebilmesi için büyük ve net görünmesini sağlar.

Ürün Modülü: Web sitesi kurmak isteyen kişilerin ürünlerini sergileyebilmeleri için ürün modülü bulunmaktadır.

Duyuru haber modülü: Web sitenizi ziyaret eden kişilere güncel haberler ve bilgiler sunmak isterseniz eğer duyuru haber modülünü de kullanabilirsiniz.

Slayt modülü: Bu modülü kullanarak slayt ekleyebilir ve sitenizi ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Sayfalar Ekleme: Sistemde hali hazırda bulunan sayfaları kullanmak yerine kendi özel sayfalarınızı da oluşturabilir, kendinize özel içerikler veya menüler ekleyebilirsiniz.

Hizmet Modülü: Web site kurmak isteyen kişi veya kurumlar diledikleri takdirde yaptıkları hizmetleri ekleyebilir ve yine dilerse ziyaretçilerin de görmesi için ana sayfaya koyabilir.

Fotoğraf Galerisi: Web sitenizi fotoğraflarla süsleyip, ziyaretçilerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Pop-up Duyuru Modülü: Bu modül sayesinde dilerseniz önemli duyuruları sitenize ekleyebilirsiniz. Site kullanıcıları siteye erişim sağladığı zaman duyurular kısmı ile karşılaşabilir.

Referans Modülü: Bu modül sayesinde sitenizde referanslara da yer verebilirsiniz.

Reklam Alanları: Sitenizde çeşitli reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Üst düzeyde SEO teknolojileri kullanılmaktadır.

Gelişmiş Admin Panel: Web sitenizi yönetebilmeniz için bir panel sağlar.

Sosyal Medya Desteği: Web sitenize sosyal medya hesapları da ekleyebilir sosyal medyadan da destek alabilirsiniz.

Üstün Sunucu Altyapısı: Web sitesi kurmak için oluşturulan veriler Gayrettepe veri saklama merkezinde saklanmaktadır ve güvenlidir.

Toplu Resim Yükleme: Sitenize toplu fotoğraf yüklemenize olanak sağlar. Boyutu yüksek olan resimleri ise sistem kendisi boyutlandırarak siteye ekler.

Harita Konumu (İletişim): Web sitenizi ziyaret edenler için sistem harita konumuzu da sitenize ekler.

Çoklu Dil Seçeneği: Bu modül sayesinde site farklı dillerde de kullanılabilmektedir.

Güncel Döviz Kurları: Döviz kurlarını takip etmek isteyen site kullanıcıları için sitede güncel kurlara yer verilir.

7/24 Teknik Destek: Sitede meydana gelen herhangi bir konuda e-mail yoluyla veya telefon ile 7/24 teknik destek sunulmaktadır.

Sonuç olarak…

Görüldüğü gibi hazır web sitesi kurmak zor ve maliyetli bir süreç değildir. Yapmanız gereken tek şey iyice araştırarak bir hazır web site sağlayıcısına ulaşmaktır. Yine görüldüğü üzere hazır web siteler birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bizlerde Hazirscript.com olarak müşterilerimize %100 mobil uyumlu, teknik bilgi gerektirmeyen, Türkçe yönetim panelli Hazır Web Sitesi seçeneklerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sitemizin Paketler kısmından istediğiniz web sitesini güvenli ödeme yöntemi ile kredi kartınızla satın alabilir, aynı gün kurulumunu yaptırabilirsiniz. Tam olarak nasıl bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna karar verememişseniz veya tereddütleriniz varsa iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında tecrübeli danışmanlarımızla bereber işletmenizin ihtiyacı olan hazır web sitesini birlikte belirleyelim.


hazır web sitesi nasıl kurulur ile ilgili etiketler;

İnternet sitesi nasıl kurulur, Ücretsiz web sitesi nasıl yapılır, Web sitesi nasıl yapılır sıfırdan başlayanlar, Hazır Web Sitesi, En iyi hazır web sitesi, Hosting olmadan site kurulur mu, Ücretsiz web sayfası İndir, Kendi web sitesi nasıl yaparım

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
WhatsApp