Yükleniyor...

Kendine, İşletmene Profesyonel Site Kur‎

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Kendine, İşletmene Profesyonel Site Kur‎
15 Haziran 2020, 22:19 0 Yorum 1328 Okuma

Site kurmak için tercih edilebilecek birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Günümüzde CMS sistemleri, hazır site kurucuları veya web tasarımcıları ile site kurulabilmesi mümkündür. Her seçeneğin kendine özel avantajları bulunmaktadır. Bu nedenle bütçe ve beklenti gibi belirlemeleri yaptıktan sonra kendiniz için en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Web Site Kurucuları ile Site Kurmak

Hazır site kurmak, son dönemlerin en sık tercih edilen site kurma yöntemlerinden birisidir. Bu yöntemin en önemli avantajı hiçbir teknik bilgi veya beceriye sahip olma zorunluluğunun olmamasıdır. Bunun yanında maliyetleri de oldukça makuldür.

Siteniz için gerekli tüm tasarım ve yazılımlar, alanında uzman bir yazılım ve tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Size sunulan kontrol paneli ile sitenizi yönetilmeniz mümkündür. E-ticaret sitelerinden blog sitelerine kadar her türlü site bu şekilde kurulabilmektedir. Bunun yanında sektörünüze özel tasarımlar da sunulması, işlevselliği arttırmaktadır.

CMS Sistemleri ile Site Kurmak

CMS sistemleri ile site açmak, makul fiyatlara başarılı bir site açmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntemdir. CMS yani içerik yönetim sistemleri arasında en sık tercih edilen sistem WordPress sistemidir. Bu sistemde teknik bilgiye sahip olma zorunluluğunuz oldukça azdır ve kullanımı kolaydır. Bunun yanında başta e-ticaret siteleri ve blog sayfaları olmak üzere her türlü site açılabilmektedir. CMS sistemleri ile site açabilmek için domain ve hosting sahibi olmanız gerekmektedir. WordPress dışında tercih edilebilirliği yüksek olan diğer CMS sistemleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

Özel Web Sitesi Kurmak

Özel internet sitesi kurmak, gelişmiş bir internet sitesi için tercih edilebilecek bir yöntemdir. Yazılım ve tasarım konusunda yeterli teknik bilgi ve beceriye sahipseniz ve bunun yanında ayıracak zamanınız varsa özel internet sitesi hazırlamak gelişmiş bir siteye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bunun yanında özel internet sitesi kurmak için teknik bilginiz yoksa bu durumda web site tasarımcıları ile çalışarak da bir site hazırlamanız mümkündür. Ancak maliyetlerin diğer seçeneklere göre oldukça yüksek olacağını söylemek gerekmektedir. Yüksek bir bütçe ayırmadıysanız, bu durumda site açmak için diğer iki seçeneği tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Hazır Script İle Web Sitesi Kur

Hazır scrip ile de kendiniz için veya işletmeniz için hazır web sitesi kurabilirsiniz. Kuracağınız web sites arama motorarı ile %100 mobil uyumlu, seo yani arama motorları ile uyumlu, teknik bilgi gerektirmeyen, Türkçe yönetim paneline sahiptir. Sitemizin https://www.hazirscript.com/paketler.htmladresinden onlarca hazır scriptler arasından işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak web sitesini seçin. Güvenli ödeme yöntemi ile ödemenizi yapın hemen web siteizi kuralım. Kurulum yapıldıktan sonra sitenizi nasıl güncelleyeceğinize dair size eğitim verelim, birkaç uygulamayı birlikte yapalım. Ayrıca sürekli mail, telefon ve whatsapp desteği ile içiniz rahat olsun. Web sitesi sizin internete açılan pencerenizdir. Sizin bu pencere ile en şekilde temsil edecek web siteniz için mutlaka bizi tercih edin. 

Web sitesi kurmak uzmanlık ister, bilgi ister, tecrübe ister. Sizde hazır scriptlerimiz ile Kendine, İşletmene Profesyonel Site Kur‎.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
WhatsApp