Yükleniyor...

Paketler

Her sektörden, birbirinden özel ve ekonomik web paketlerimizden, size uygun olanı seçin.

Anasayfa Paketler

5 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Hazır E-Ticaret Web Sitesi Nedir?

İnsanların belirli web site ve platformlar üzerinden ürün ya da hizmet satın alması ve bu ürün ve hizmetin ücretinin yine web site üzerinden online olarak yapılması işlemine e-ticaret denilmektedir. E- ticaret sitesi kurmak isteyen kullanıcın en çok dikkat etmesi gereken durum ise müşteriye güven verecek bir site tasarımıdır. E- ticaret sitesi internetteki web siteler üzerinden fon ya da veri aktarımı sayesinde gerçekleştirilen ve ürün ve hizmet satan sitelerdir.

Neden Hazır E-Ticaret Web Sitesi Almalıyım?

Daha önce hiç e- ticaret web sitesi kurmamış ya da bununla ilgi teknik bilgiye sahip olmadan sadece işini yapmak isteyen kullanıcılar ve firmalar hazır e-ticaret web sitesi paketlerini alabilirler.

Hazır E- Ticaret Sitesi İle Neler Yapabilirim  ?

Sunucu veya yazılım gibi sorunlarla uğraşmadan, istediğiniz bütün özellikleri firmaya söyleyerek, çok düşük maliye ve fiyatlarla web site kurup insanlara sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetleri sitenizde sergileyebilir ve onları satışa sunabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Web Sitesinin Genel Özellikleri Nelerdir?

- Kullanıcı dostu olacak şekilde hazırlanan web siteleri sayesinde göz yormayan temalar, kolay erişim sağlanan sekmeler ve ziyaretçilerin aradığı bilgi ya da ürünleri rahatlıkla bulabilmelerini sağlayan bilgilendirme metinleri ile potansiyel ve mevcut müşterilerini web sitenizde daha fazla vakit geçirmesi için tutabilirsiniz.

- Kodlama bilgisi gerektirmediği için sadece kodlama uzmanları değil her düzeyde kullanıcı web site tasarlayabilir ve kullanabilir.

- Türkçe yönetim paneli ile dil konusunda zorlanmadan ve başka bir dil bilmeye gerek görmeden web sitenizi oluşturabilir ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

- Mobil uyumlu tasarımı ile her akıllı telefon ve tablette kolaylıkla açılabilen web siteleri yapılabilir. Bu da çağımızın en büyük nimetlerinden biri olarak görülebilir.

- Seo Uyumlu Altyapı sayesinde Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında en üst sıralara çıkmanızı sağlayacak ve üst sıralarda kalıp yerinizi korumasına yardımcı olacaktır.

- Ücretsiz Teknik Destek ile web sitenizde karşılaşabileceğiniz herhangi bir teknik aksaklıklar için profesyonel ekibimizle hizmetinizde olacağız. Ücretsiz olarak sunulacak olan bu hizmet için bizlerle iletişime geçmeniz yetecektir.


Hazır E-Ticaret Web Sitesi ile ilgili etiketler; E-Ticaret Sitesi Demo, e-ticaret paketleri nedir, e-ticaret web tasarım fiyatları, E-ticaret sitesi Örnekleri, aylık e-ticaret paketleri, e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum, E-ticaret Nedir

WhatsApp